- Odwiedziny: 1384983
- Do końca roku: 242 dni
- Do wakacji: 49 dni
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
-
Statystyki
-
Kalendarium
Piątek, 2024-05-03
Imieniny: Jaropełka, Marii
Wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2010/2011
Wyniki współzawodnictwa sportowego SP
w roku szkolnym 2010/2011
I półrocze 2010/2011- wyniki sportowe
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w piłce nożnej( Ludźmierz 16.09.2010)- IV miejsce
Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce nożnej( Nowy Targ22.09.2010) - VII miejsce
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ SP w biegach przełajowych Nowy Targ 06.10.2009 - III miejsce w klasyfikacji zespołowej szkół.
- Zuzanna Żegleń (kl. VI) - I miejsce
- Krzysztof Kosakowski( kl. VI)- II miejsce
- Damian Florczyk ( kl. VI) - III miejsce
- Radosław Ciężobka ( kl. V) – III miejsce
- Przemysław Chowaniec( kl. IV)- III miejsce
- Antoni Pietrzak ( kl. VI) – IV miejsce
- Bartosz Chowaniec ( kl. VI) - VI miejsce
Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w biegach przełajowych(Nowy Targ01.10.2010)
- Zuzanna Żegleń IV miejsce( awans do zawodów wojewódzkich)
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w piłce nożnej halowej(Waksmund 04.10.2010) II miejsce
Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce nożnej halowej(12.10.2010) IV miejsce
Turniej koszykówki chłopców w ramach Festiwalu Tischnerowskiego( 05.11.2010)- I miejsce.
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ SP w tenisie stołowym 19.11.09 Klikuszowa - II miejsce w punktacji zespołowej szkół
Indywidualnie:
- I miejsce Agnieszka Pietrzak( kl. IV)
- I miejsce Antoni Pietrzak (kl. VI)
- II miejsce Szymon Jarząbek (kl. VI)
Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego SP w tenisie stołowym:
Indywidualnie:
- I miejsce Agnieszka Pietrzak
- I miejsce Antoni Pietrzak
- II miejsce Szymon Jarząbek
Wszyscy awansowali do zawodów rejonowych
Drużynowe:
- I miejsce drużyna dziewcząt w składzie Agnieszka Pietrzak i Iwona Kuchta
- I miejsce drużyna chłopców w składzie: Antoni Pietrzak, Szymon Jarząbek
(awans obu drużyn do zawodów rejonowych)
Mikołajkowy turniej Baw się razem z nami- dla klas I-III
- Klasa I- 3 miejsce
- Klasa II- 10 miejsce
- Klasa III- 7 miejsce
Rejonowe eliminacje SP do turnieju wojewódzkiego w tenisie stołowym Nowy Targ
Turniej indywidualny(04.01.2011)
- I miejsce Antoni Pietrzak, ( awans do zawodów wojewódzkich)
- IV miejsce Szymon Jarząbek, ( awans do zawodów wojewódzkich)
Turniej drużynowy( 05.01.2011)
- I miejsce drużyna chłopców w składzie: Antoni Pietrzak, Szymon Jarząbek(awans do turnieju wojewódzkiego)
- II miejsce drużyna dziewcząt w składzie: Agnieszka Pietrzak, Iwona Kuchta (awans do turnieju wojewódzkiego)
Biegi narciarskie:
Krzysztof Kosakowski kl. VI
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w biegach narciarskich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowotarskiego w biegach narciarskich
- I miejsce Małopolska Szkolna Liga w Biegach Narciarskich o puchar Starosty Limanowskiego
- I miejsce Małopolska Szkolna Liga w Biegach Narciarskich o puchar Starosty Gorlickiego
- I miejsce w Zawodach narciarstwie biegowym z okazji 165 rocznicy Powstania Chochołowskiego
- I miejsce XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej w biegach narciarskich
- I miejsce w ogólnopolskim Biegu Gąsieniców
- IV miejsce Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach narciarskich styl klasyczny
- IV miejsce Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach narciarskich styl dowolny
II półrocze 2010/2011- wyniki sportowe
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ SP w narciarstwie alpejskim- Kluszkowce 17.02.2011
I miejsce w klasyfikacji zespołowej
Indywidualnie :
- I miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Marlena Smarduch kl. II, Agata Smarduch kl. IV, Dawid Ambroż kl. IV, Patryk Hornik kl. V ,.
- II miejsce zajęli: Zuzanna Stachoń kl. II, Mateusz Hornik kl. II, Zuzanna Bachleda Szeliga kl. V ,Konrad Galarowicz kl. III
- III miejsce: Patrycja Galarowicz kl. VI
- IV miejsce zajęli Anna Głowa kl.6, Maksymilian Hornik kl. IV
- V miejsce Krzysztof Kosakowski kl. VI
- VI miejsce Kacper Chorąży kl. IV, Damian Florczyk kl.VI
- Miejsca od VII do X :Katarzyna Maciasz kl. V, Oskar Stachoń kl. V, Artur Blacharczyk
Startowało 18 osób i wszyscy znaleźli się na miejscach punktowanych do klasyfikacji zespołowej.
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ gimnazjów w narciarstwie alpejskim 24.02.2010 w Nowym Targu.
1 miejsce w klasyfikacji zespołowej
Indywidualnie:
- Dominika Florczyk I miejsce
- Jacek Jarząbek II miejsce
- Jarosław Hornik III miejsce
Mistrzostwa Powiatu Nowy Targ w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych w Kluszkowcach 25.02.2011
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały Agata Smarduch ( 7 miejsce) Zuzanna Bachleda Szeliga( 9 m) Nasza szkoła zajęła 7 miejsce w klasyfikacji zespołowej na 17 szkół.
IX Memoriał im. ks. prof. Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim-08.03.2011
- I miejsca- Mateusz Hornik( kl. I), Patryk Hornik(kl. V), Jarosław Hornik( kl. III G)
- II miejsca: Marlena Smarduch ( kl. II), Agata Smarduch ( kl. IV),Konrad Galarowicz kl. III, Zuzanna Bachleda Szeliga kl. V, Jakub Nowobilski kl. I G
- III miejsca: Dawid Ambroż (kl. IV), Oskar Stachoń ( kl. V), Jacek Jarząbek( kl. II G), Małgorzata Łęczycka kl. IIG
- IV miejsca: Weronika Hornik kl. II, Maksymilian Hornik kl. IV, Dominika Florczyk ( kl. I G ), Patrycja Galarowicz ( kl. VI), V miejsce: Kacper Chorąży kl. IV
Mistrzostwa Powiatu Nowy Targ w narciarstwie alpejskim gimnazjów 11.03.2011 w Kluszkowcach.
- Wśród gimnazjalistów najwyższe lokaty zajęli Jarosław Hornik( V miejsce) Jacek Jarząbek(VI miejsce) i Jakub Nowobilski (VIII m).
W klasyfikacji zespołowej 2 miejsce na 12 szkół.
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych 17.03.2010
Naszą szkołę reprezentowały Agata Smarduch ( 17 miejsce) i Zuzanna Bachleda Szeliga (PK)
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w narciarstwie alpejskim gimnazjów 21.03.2011
Startowali Jacek Jarząbek , Jakub Nowobilski i Jarosław Hornik.
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w drużynowym tenisie stołowym 12.04.2011
- Drużyna chłopców w składzie: Antoni Pietrzak, Szymon Jarząbek i Paweł Świrski zajęła VI miejsce.
- Drużyna dziewcząt: Agnieszka Pietrzak i Iwona Kuchta zajęła VII miejsce
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w piłce ręcznej SP 09.05.2011
- I miejsce na 8 drużyn
Drużyna w składzie: Krzysztof Kosakowski, Artur Blacharczyk, Patryk Hornik, Maciej Kowalczyk, Kewin Kądziołka, Szymon Jarząbek, Bartłomiej Chowaniec, Radosław Ciężobka, Damian Florczyk, Oskar Stachoń, Dominik Klamerus.
Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Krzysztof Kosakowski
Wojewódzki turniej indywidualny w tenisie stołowym :
Agnieszka Pietrzak( 13 m), Antoni Pietrzak( 16 m), Szymon Jarząbek( ), Paweł Świrski
II Gminny Przegląd Zespołów Cherleeders 12.05.2011
- KL I-III- II miejsce ( Natalia Babiarz, Weronika Maciasz, Izabela Montsko, Karolina Florczyk, Celina Żegleń, Edyta Woźnicka)
- Gimnazjum- I miejsce ( Izabela Zając, Dominika Florczyk, Dominika Nenko, Katarzyna Ambroż, Małgorzata Łęczycka, Joanna Maciasz).
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w mini siatkówce 02.06.2011.
- III miejsce na 10 drużyn
Drużyna w składzie: Krzysztof Kosakowski, Artur Blacharczyk, Patryk Hornik, Maciej Kowalczyk, Kewin Kądziołka, Szymon Jarząbek, Bartłomiej Chowaniec, Radosław Ciężobka, Damian Florczyk, Paweł Świrski, Dominik Klamerus
Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w koszykówce 10.06.2011
- I miejsce na 8 drużyn
Drużyna w składzie: Krzysztof Kosakowski, Artur Blacharczyk, Patryk Hornik, Antoni Pietrzak, Kewin Kądziołka, Szymon Jarząbek, Bartłomiej Chowaniec, Radosław Ciężobka , Dominik Klamerus