Imieniny: Longiny, Toli

VIII Memoriał im. Ks.prof.Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim - rostrzygnięty!!!

VIII Memoriał im. ks. prof. Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim zgromadził na starcie 150 zawodników. Uczestnicy przyjechali ze Starego Sącza, Wadowic, Tarnowa, Krakowa, Rabki, Zakopanego, Ochotnicy Dolnej, Mszany Górnej, Rogoźnika i Łopusznej. Narciarskie spotkanie na stoku Stacji Narciarskiej Czorsztyn Ski w Kluszkowcach jak co roku adresowane jest do uczniów i nauczycieli szkół noszących imię ks. Józefa Tischnera i szkół z nimi zaprzyjaźnionych. Jest to okazja aby sprawdzić swe umiejętności narciarskie ale także, zgodnie z nazwą zawodów, przypomnienie osoby patrona szkół tischnerowskich.

szystkim zawodnikom gratulujemy!!!

kliknij...