GMINNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRONKOWIE

Tegoroczne gminne zakończenie roku szkolnego 2017/18 miało miejsce w Szkole Podstawowej w Gronkowie. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Monika Nycz  zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości ,nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez tamtejszą młodzież. Następnie uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy mieli najlepsze wyniki w nauce i w sporcie, odebrali z rąk  wójta Jana Smarducha stypendia. Dla uczniów w Gronkowie była to także okazja do zaprezentowania swoich różnorakich talentów. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendia: Aleksandra Podgórna, Marlena Smarduch, Andrzej Darowski, Zuzanna Stachoń, Celina Żegleń, Łukasz Domalik, Damian Różański, Karina Luberda, Kinga Maciasz, Wioletta Wilczek, Julita Domalik, Wiktoria i Julia Fryźlewicz, Wiktoria Kozyra.

Wszystkim naszym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.