Podziękowanie

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Przerwy – Tetmajera w Łopusznej pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania w dniu 10 czerwca 2018 VI Święta Rodziny  na terenie Szkoły Podstawowej w Łopusznej. Święto Rodziny to jedna z wielu uroczystości odbywających się w naszej szkole, ale jedyna, która łączy wiele środowisk i pokoleń. Jest to doskonała okazja, by spotkać się w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny i świetnie bawić się razem z własnymi dziećmi i wnukami. Dziękujemy wszystkim, bez których trudno byłoby zorganizować i przeprowadzić tak duże przedsięwzięcie: Radzie Rodziców, rodzicom naszych uczniów, nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły oraz wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wsparli, w tym finansowo,  to piękne przedsięwzięcie. Dzieciom i młodzieży oraz pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji, a ludziom o wielkim sercu słonecznego wypoczynku z rodziną.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łopusznej

mgr Dorota Chowaniec